Uluslararası Sağlık Turizm Acentesi
Bayındır Sağlık Grubu

Hızlı Menü

Bayındır Sağlık Grubu

5 Temmuz 1992’de büyük ve cesur bir atılım sergileyerek Bayındır Söğütözü Hastanesi ile yola çıkan, ilerleyen yıllarda ise övünç kaynağı olarak Türk özel hastaneciliğinin en güzel örneklerini sunan Bayındır Sağlık Grubu, sağlık hizmetinde yakaladığı evrensel çizgiyi geleceğe taşımaktadır.

Bayındır Sağlık Grubu, geride kalan 26 yılda Bayındır Söğütözü Hastanesi, Bayındır Kavaklıdere Hastanesi, Bayındır Levent Tıp Merkezi, Bayındır İçerenköy Hastanesi ve Bayındır Diş Klinikleri yatırımları ile büyüyerek dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır.

Bayındır Söğütözü Hastanesi ve Bayındır Kavaklıdere Hastanesi ile 2006 yılında başarılı bir denetim sürecinin ardından Joint Commission International (JCI) tarafından Türkiye’de iki hastanesine birden Akreditasyon Belgesi alan ilk sağlık grubu olma başarısını yakalamıştır.

Bayındır Sağlık Grubu, yüksek teknolojiye sahip medikal ekipman ve donanımı, nitelikli ve deneyimli tam gün çalışan uzman tıp insanları ve çağdaş hastane yönetim sistemiyle, güvenilir, prensiplerine bağlı, prestijli, kurumsallaşma sürecini tamamlamış bir işletme haline gelmiştir.

Bayındır Sağlık Grubu, daima gurur duyduğu nitelikli kadroları ve teknolojik alt yapısı ile insan sağlığına katkı için var gücüyle çalışması gerektiğinin bilincindedir.

TRG © 2019. Tüm Hakları Saklıdır.