Uluslararası Sağlık Turizm Acentesi
Hizmet Sürecimiz

Hızlı Menü

Hizmet Sürecimiz

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?
Hastalar, TRG Uluslararası Sağlık Turizm Acentesi’ne;
- İnternet sitesi aracılığıyla,
- Danışman hekimlere telefon, mail ya da sosyal medya aracılığıyla,
- Kendi ülkelerinde yer alan TRG ofislerindeki temsilciler aracılığıyla,
- Uluslararası partnerlerimiz aracılığıyla ulaşabilirler.

 

 

Tedavi Planlama Süreci
- Hastalarımız bize ulaştıklarında hastalıkları hakkında ayrıntılı bilgileri ve yapılan tetkikleri bize ulaştırır. Tetkiklerin tekrar yapılması sonucu oluşabilecek maddi yük böylece azaltılacak ve firmamızı rakipleri arasında daha cost- effective hâle getirecektir.
- Hastalarımız tedavileri için hastane, tedavi seçenekleri ve fiyat alternatiflerini kendileri araştırmak zorunda değildir. TRG tüm araştırmaları hastalarımız için yapar ve tüm alternatifleri sizinle paylaşır.
- Hastalarımız tanı ve tedavi planlama süreçlerini bizlerle birlikte yapmak isterse, hastanın ülkemize gelmesi ile birlikte süreci vakit geçirmeden başlatırız.
- Eğer kendi ülkelerindeyken belli bir tedavi programı için istekte bulunurlarsa, onların tüm tıbbi tetkik sonuçlarını bizlere, hasta verilerini korumaya özen gösterecek iletişim yollarıyla göndermelerini sağlarız.
- Hastalarımızın tıbbi verileri, ilgili konularda uzman olan danışman hekimlerimiz tarafından değerlendirilip, tedavinin hangi merkezlerde, hangi doktorlarımız ile ne kadar sürede ve hangi yöntemlerle yapılacağı konularında ayrıntılı bilgileri finansal ayrıntılarıyla birlikte hastalarımızla paylaşırız.
- Hasta tercih ettiği tıbbi yöntemi bize bildirir, bu süreçte devamlı iletişimi mümkün kılarız.
- Hastalarımızın tıbbi değerlendirmelerini alanında en iyileri olan hekimlerimiz ile birlikte en hızlı, genellikle 24 saat içinde değerlendirerek hastaya dönüş yaparız.
- Hastalar kendi tedavi merkezlerini ve tedavi yöntemlerini seçme ve karşılaştırma seçeneğine sahiptirler.
- Bunun için gereken tüm ayrıntılı bilgiler hastalarımıza bir portföy şeklinde sunulur.  

Türkiye’ ye Varış
Uçak biletleri hastanın isteğine bağlı olarak TRG ya da hasta tarafından alınır. Sağlık vizesi hakkında danışmanlık hizmeti veririz.
- Hastanın sağlığı uçak yolculuğu için uygun değilse, uçak ambulansla bulunduğu yerden alınır ve   hastamız ülkemize geldiği anda, tarafımızdan görevlendirilen yetkili bir elemanımız tarafından karşılanır, Türkiye’de önceden kararlaştırılan bir otele veya direkt olarak sağlık merkezine getirilir.
- Otel rezervasyonları şirketimiz tarafından hastalarımızın tercih ettiği otelde yapılabilir.
- Hastalara tedavileri süresince kullanacakları bir telefon hattı ve sim kartı verilir, böylece çok önemli olan iletişim problemi çözülmüş olur. 


Tedavi Süreci
- Anlaşmalı hastanelerimiz JCI kalite standartlarını yerine getirmiş, sertifikalı ve yüksek tıbbi teknoloji barındıran hastanelerdir ve doktorlarımız alanının en iyilerinden birileri olma üstünlüğündedir.
- Tedavi günü hastaların transferleri bulundukları otelden TRG tarafından yapılır.
- Hastalarımız kendileriyle aynı dili konuşan bir rehber ile birliktedir dolayısıyla herhangi bir iletişim problemi yaşamazlar. Hastalarımız kendi istedikleri bir rehberi kendileri ile birlikte getirebilirler ancak TRG sürecin başından sonuna kadar kendileriyle birliktedir.
- Tedavinin her aşamasında hastalar, anlaşmalı doktorlar tarafından takip edilirler, herhangi bir sorun ile karşılaştıklarında bizlere hemen ulaşabilirler, endişe ve kaygılarını bizimle paylaşabilirler. 

Türkiye’ den Ayrılış
- TRG, hastanın taburcu olduğu gün hastaneden ayrılışı için gerekli tüm organizasyonu yapar.
- Hastalar tedavinin başarısı, olası komplikasyonlar, kullanılacak tıbbi tedavi hakkında ayrıntılı bir şekilde bilgilendirilirler.
- Kontrol randevuları ve ameliyat sonrası bakım hakkında hastaneden ayrılmadan önce tüm ayrıntılara sahip bir şekilde hastaneden ayrılır.
- Eğer hasta tarafından istenirse, ücreti hasta tarafından ödenen ve TRG tarafından organize edilen turizm ve yaşam koçluğu sağlık paketlerine dahil olabilir.
- Sağlık paketlerimiz TRG’ ye ait Eliz Hotel Convention Center Thermal Spa & Wellness servislerinin verildiği Kızılcahamam’daki tesislerimizde dinlenme şeklinde ve/veya  turistik geziler şeklindedir. Sağlık paketlerimiz ve ücretleri hakkında bilgilendirmeler ve organizasyon TRG tarafından yapılır.
- Hastamız ülkesine dönmeyi tercih ederse, hastanın havaalanına transferi ücretsiz yapılır.

Tedavi Sonrası
- Hastalar ülkelerine döndükten sonra TRG’ nin ülkelerindeki ofisleri ile tedavi sonrası bakım için her zaman irtibata geçebilirler.
- Tedavi sonrası gerekli olması durumunda bakımları ülkelerindeki anlaşmalı hastaneler veya sağlık kurumlarında yapılır ve takipleri ilgili ülkelerdeki ofislerimizde bulunan doktorlar tarafından üstlenilir

TRG © 2019. Tüm Hakları Saklıdır.