Uluslararası Sağlık Turizm Acentesi
Neden TRG?

Neden TRG?

2019 yılında Ankara merkezli olarak kurulan TRG, sağlık turizmi adına ülkemize önemli katkılar sağlamak ve hastalıklarına çözüm arayan bireylere sağlıklı bir yaşama kavuşma fırsatı sunmak adına sektörde yerini almıştır.

TRG, yurt içinden ya da yurt dışından gelen misafirlerin tüm ihtiyaçlarını çözebilecek şekilde kurduğu sistem içerisinde, hasta memnuniyetine maksimum önemi vermektedir. Hastaların bize ulaştığı ilk günden, tedavi süreçlerine, Türkiye’de geçirdikleri zamanlardan, ülkelerine döndükleri süreye kadar tüm aşamalar kontrollü bir şekilde yönetilmekte ve çalışmalar titizlikle yürütülmektedir.

Hem Türkiye’de hem de yurt dışı ofisleriyle faaliyetlerini yürütmekte olan TRG, ülkemizde dünya standartlarında teknolojilerle kurulmuş olan hastanelerle ve deneyimli doktor ekibiyle hizmet vermektedir. Bireylere güvenilir bir sağlık hizmeti sunularak, hasta tedavileri son ve yeni yöntemlerle gerçekleştirilmekte, bireylerin yaşam kalitesinin arttırılması hedeflenmektedir.

Sağlık hizmetinin yanı sıra konaklama ve seyahat hizmetleriyle de misafirlere eşsiz bir deneyim ayrıcalığı sunulmakta, keyifli bir tatil olanağı tanınmaktadır. Kolay ve rahat bir seyahat gerçekleştirerek, yeni yerler keşfetmeniz ve konforlu bir konaklama yapabilmeniz için ihtiyaçlarınız detaylı olarak planlanmaktadır.

Dilediğiniz sağlıklı yaşama kavuşurken, size kalan zamanları dolu dolu değerlendireceğiniz birçok seçenek TRG tarafından sizlere sunulmaktadır.

TRG © 2019. Tüm Hakları Saklıdır.