Uluslararası Sağlık Turizm Acentesi
Konaklama Hizmetleri

Hızlı Menü

Konaklama Hizmetleri

TRG, sağlık turizminde gerçekleştirdiği çalışmalar ile ülkemizi üst seviye çıkarabilmek için tüm uygun şartları oluşturmuş, konaklama hizmetlerini de tamamlayıcı bir hizmet olarak yürütmeye başlamıştır.

Yurt içinden ya da yurt dışından tedavi görmek için gelen hastaların tüm konaklama detayları ile TRG ilgilenmekte, sizlere rahat ve konforlu bir konaklama deneyimi sunulmaktadır.

Türkiye iklimi, denizi, kumsalları, termal kaynakları ve ormanları ile coğrafi konumunun sunduğu ulaşım kolaylığı sayesinde misafirlerimize harika bir seyahat imkânı sunmamızı sağlarken, sağlıklı bir yaşam olanağı da yaratmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra termal suyunun şifasından faydalanmak isteyen misafirlerimize, Ankara’nın en yoğun orman örtüsüne sahip, şifalı kaplıcaları ile ünlü Kızılcahamam ilçesinde yer alan Eliz Hotel Convention Center Thermal Spa & Wellness’te, 5 yıldızlı bir konaklama hizmeti de TRG tarafından sunulmaktadır.

 

 

 


 

Ayrıca kalan zamanlarınızı değerlendirebilmeniz için Ankara, İstanbul, Kapadokya, Kastamonu, Safranbolu, Bartın gibi birçok şehir seyahati yapabilir, konaklama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Sağlıklı, keyifli ve mutlu bir seyahati, ayrıcalıklı bir konaklama hizmetiyle de unutulmaz anlara dönüştürmeniz için sizleri bekliyoruz...


 

 

 

TRG © 2019. Tüm Hakları Saklıdır.