Uluslararası Sağlık Turizm Acentesi
Sağlık Turizmi

Sağlık TurizmiBiz sağlıkta uzman kadrosu, JCI kalite standartları taşıyan Türkiye’nin değişik bölgelerine yayılmış onlarca sağlık merkezlerinin hizmetleri üzerine uzmanız. 

Sağlık Bakanlığı’ndan aldığımız “sağlık turizmi yapabilir” yetki belgesi ile İngiltere Londra ofisimizden pek çok Avrupa ülkelerine, Kazakistan Almati (Alma-ata) ofisimiz ile Türk Cumhuriyetleri’ne, Moskova ve Yekatarinburg ofislerimiz ile Rusya’da ve Azerbaycan’da hasta hizmetleri faaliyetlerini yönetiyoruz.

İhtiyaçlarınıza uygun hastane seçiminde, hastalarımızın yanında onlarla birlikte çalışarak, dünya standartları taşıyan merkezlerimiz arasında doğru ortağı belirlemenize yardımcı oluyoruz. 

Yurt dışından gelecek hastaların, teşhis ve tedavi süreci boyunca hasta hakları gözetilerek, son teknolojik cihazlar ile donatılmış sağlık kurumları aracılığıyla hastaların tedavi öncesi ve sonrası sağlık problemlerine hızlı ve profesyonel çözümler üretiyoruz.

Hastalarımıza konforlu bir süreç yaşayıp, hastaların tedavi sonrasında ülkelerine güvenli bir şekilde ulaşmalarına öncülük etmek ve daha sonra karşılaşılabilecek komplikasyonlarının giderilmesi ve takiplerinin kendi ülkelerinde yapılmasını sağlamak en önemli misyonumuzdur. 

TRG © 2019. Tüm Hakları Saklıdır.