Uluslararası Sağlık Turizm Acentesi
Hakkımızda

Hakkımızda

Güven A.Ş., bitüm ve asfalt emisyonu tedariki hizmetinden, su yalıtım hizmetlerine, sinyalizasyon, elektrik, elektromekanik sektöründen, turizm sektörüne ve eğitim alanına kadar tüm markalarını aynı çatı altında buluşturmuş, hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek 2019 yılında TRG Uluslararası Sağlık Turizm Acentesi’ni kurmuştur.

Sağlık hizmeti almak için gelen yerli ve yabancı misafirlerini özenle karşılayarak, güvenli bir yolculuk imkânı ve konforlu bir konaklama deneyimi yaşatan TRG, tecrübeli sağlık ekibiyle de hastalarının tedavi süreçlerini titizlikle yürütmektedir.

TRG, Türkiye’nin medikal turizm ve alternatif sağlık turizmi için ideal ülkelerden biri olmanın bilinciyle hareket ederek ülke genelindeki anlaşmalı hastaneleri ve deneyimli doktorlarıyla kaliteli hizmetin odak noktası olmayı hedeflemiştir.

Ülkemizde medikal turizmin birçok bölgede termal turizm ile birlikte yürütülebilme şansına sahip olmasını da değerlendiren TRG, medikal turizm ile termal turizmi birlikte yürütebilmek adına çalışmalarını genişletmiş, ülkenin sahip olduğu değerlerin yeni imkânlara ev sahipliği yapmasının önünü açmıştır.

Bu amaçla TRG, Ankara merkezli faaliyetlerine başlayarak, Kızılcahamam’da eşsiz doğa manzarasına sahip Eliz Hotel Convention Center Thermal Spa & Wellness ile misafirlerine unutulmaz bir konaklama deneyimi sunmakta, Eliz Konaklamalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’yle de bireylere sağlıklı bir yaşama kavuşma fırsatı sunmaktadır.

TRG Uluslararası Sağlık Turizm Acentesi, Türkiye’nin iç ve dış sağlık turizmine önemli katkılar sağlamayı amaçlarken, İngiltere, Rusya, Kazakistan ve Azerbaycan’da bulunan ofisleriyle hasta hizmetlerini koordine ediyor ve hastalarına sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralamaktadır.

TRG © 2019. Tüm Hakları Saklıdır.